Kostüm Partisi Nasıl Planlanır?

Tematik parti hazırlama geçmişten bu yana her daim popülaritesini korumuştur. Doğum gününden evlilik yıl dönümlerine kadar birçok özel güne uygun olan kostümlü parti, detaylarla unutulmaz bir parti haline gelir. Her partinin bir hazırlık aşaması ve adabı olduğu gibi kostüm partisinin de mutfak aşaması var. Öyle kafadan “Kostüm partisi yapıyorum, herkes davetli!” dendiğinde ortaya fazlasıyla karışık bir kostümlü davetli çıkar. Yeni nesil kostüm partisinin trendi, tema / konsept belirlemek. Gelin sizler için derlediğimiz konseptlere bir bakalım.

  1. Çift Temalı Konsept

 

Çiftlere özel bir konsept düşünüp, her davetlinin eşiyle uyumlu, tamamlayıcı kostümler giymesini isteyebilirsiniz. Böylece partiniz hem renkli hem uyumlu bir konsepte bürünecektir.

​​

      2. Film Konsepti 

 

Filmlerden çıkmış karakter gecesi konsepti tam bir efsaneler geçidi olacaktır. Yükselen trendlerden biri olan film kahramanları gecesi, partinizin adeta bir sinema yansıması olacaktır.

      3. Korku Konsepti

 

Sadece Cadılar Bayramı’nda mı korku konsepti olur? Hayır elbette. Korku temalı bir parti, şahane bir mekan ile desteklendiğinde yaratıcı, ürpertici ama bir o kadar da adrenalin ve eğlence dolu bir parti gerçekleştirmenizi sağlar.

      4. 80’ler Partisi

Biri 80’ler mi dedi? Partilerin en vazgeçilmez konsepti 80’ler her dönemde ilgi çekici olmayı başarıyor. Vatkalar, parlak kıyafetler, deri ceketler, kabarık saçlar ve yüksel bel pantolonların boy göstereceği gecede 80’lerin çılgın pop ritimlerini kullandığınız takdirde her zaman hatırlanacak bir eğlenceye imza atabilirsiniz.

 

 


Yorumlar (0)

Yorum Yaz