Doğum günü fotoğrafçısı nasıl seçilir?

Doğum günü fotoğrafçısı seçmek için artık bir çok alanda nasıl internetin nimetlerinden yararlanıyorsak bu alanda ilk başvurabileceğiz yer internet olabilir. Zaten bir çok fotoğrafçının internette kişisel websiteleri var. Doğum günü fotoğrafçılarının websitelerini inceyelerek daha önce yaptıkları işleri görebilir ve fikir edinebilirsiniz.

Biliyorsunuz en değerli ve güvenli tavsiye ağızdan ağıza olan tavsiyedir. Yakın arkadaşınızın birlikte çalıştığı ve memnun kalıp size tavsiye ettiği kişiyi de seçebilirsiniz. Fotoğrafçının mutlaka fotoğrafları incelenmelidir. Kişinin çalışma tekniğini, çektiği fotoğrafları, photoshop tekniklerini beğenmeniz çok önemlidir. Her yiğidin bir yogurt yiyişi var! Bu yüzden yaptıkları işleri incelemeniz çok önemli.

Ön bilgi almayı kesinlikle unutmayın! Bu şekilde kendi çekiminiz hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. Telefonla ya da yüz yüze gelerek o kişiyle elektriğinizin tutup tutmamasına bakmanız da gerekir. Kişi size gün içinde fotoğrafların nasıl olacağı, sürecin nasıl işleyeceğine dair fikir verecektir.


Yorumlar (0)

Yorum Yaz