İkiz Bebekler İçin Doğum Günü Hazırlığı Nasıl Olmalı?

İkiz bebekler daha anne karnındayken dahi tatlı bir zahmeti de beraberinde getirir. Doğdukları andan itibaren ise yorucu günler anne babaları bekler. Özellikle yürümeye başladıklarında artık ilk adımlarını atan iki afacan olma yolunda ilerlerler. İlk yaş heyecanları anlamadıkları halde büyük bir mutlulukla kutlanır. İkizler için doğum günü partisi hazırlama ebeveynlerinin en tatlı telaşlarından biri olur şüphesiz. Peki, ikiz bebeklerin ilk yaş günü nasıl olmalı? İkiz bebeklerin doğum günü nasıl kutlanmalı?

İkiz bebekler çift yumurta ikizi veya tek yumurta ikizi ya da bir kız bir erkek olmak üzere ikiz bebekler için şahane fikirler bulunuyor. İkizlerin ilk yaşını yıllar sonra bile mutlulukla hatırlayıp, fotoğraflara sevinçle bakmak için fotoğraf çekimleri doğum günlerinde çok önemlidir. İkiz bebeklerin fotoğraf çekimi mutlak suretle bir tema belirlenerek yapılmalı. Kız ve erkek ise bebekler, birbiriyle uyumlu kıyafetler giydirilebilir. Çizgi filmlerin ünlü partnerleri örnek alınabilir, film karakterleri seçilebilir veya tamamen prens ve prenses teması düşünülerek giysi seçimi yapılabilir. Fotoğrafları iç ve dış mekân şeklinde çeşitlendirmek güzel olacaktır. İkizlerin yaşını temsil eden yazılar, sayılar ellerine tutuşturularak ilk yaş günleri son derece sevimli bir şekilde ölümsüzleştirilebilir. 

İkiz bebeklerin yaş günlerinde en çok yapılan şey bir tane büyük pasta almak olur. Bebekler ikiz olduğuna göre pastanın da iki tane olması ideal olacaktır. Özellikle kız ve erkek ikizler için ayrı pastalar olmalı. İkizlerin sevdiği renkler ve favori oyuncakları pastanın üzerine süs olabilir ve pasta tamamen kişisel özellik gösterebilir. İki ayrı pasta olması ikizlerin de hoşuna gidecektir. Üstelik görsel olarak gayet şık duracaktır. 


Yorumlar (0)

Yorum Yaz